آشنايي با المانهاي ساندويچ پانل

هفته های گذشته درباره ساندویچ پانل سقفی و دیواری و انواع دیگه از ساندویچ پانل صحبت کردیم.این هفته قصد داریم تا درباره “آشنایی با المان های ساندویچ پانل“صحبت کنیم.

آشنايي با المانهاي ساندويچ پانل

با توجه به وسعت کشور ايران و شرايط اقليمي متفاوت در نواحي مختلف اين سرزمين لازم است روشهاي ساختمان سازي متناسب با ويژگيهاي خاص منطقه اي تدوين و به مورد اجرا گذاشته شود . نظر به اينکه اين کشور روي يکي از کمربندهاي فعال زمين لرزه در جهان قرار دارد لذا ايجاد سازه هاي مقاوم و امن از اولويت خاصي برخوردار است . بررسي نياز کشور به واحدهاي مسکوني نشان مي دهد که با توجه به بافت جوان نيروي انساني هر ساله به حدود ۶۰۰۰۰۰ واحد مسکوني جديد نياز هست که روشهاي سنتي ساخت جوابگوي بخش محدودي از اين نياز میباشد..

علاوه بر نيازهاي جديد ، کيفيت ضعيف ساخت باعث استهلاک سريع ساختمانهاي موجود شده که اين امر باعث افزايش نياز به ساختمان سازي جديد مي شود ؛ همچنين به مقوله مقاوم سازي سازه هاي موجود نيز بايد توجه لازم مبذول گردد . با توجه به نيازهاي وسيع ذکر شده و لزوم بهبود کيفيت توليد ساختمان همانطور که در غالب کشورهاي بزرگ نيز متداول است بايد روشهاي توليد صنعتي ساختمان بطور جدي مورد توجه قرار گيرد . يکي از اين فنون مطرح شده در دو دهه اخير استفاده از صفحات ساندويچي متشکل از دو لايه بتن مسلح با شبکه جوش شده و يک لايه پلي استايرن است که در برخي طرحهاي ساخت مسکن در ايران به کار گرفته شده است

سایر مقالات

نصب ساندویچ پانل

در هفته گذشته درباره کاربرد ساندویچ پانل توی ایران و جهان صحبت کردیم.این هفته قصد داریم تا درباره نحوه “نصب ساندویچ پانل” صحبت کنیم. نصب ساندویچ پانل

ادامه مطلب »
دیدگاهتان را بنویسید

درباره ما

این شرکت به شماره 632 که از سال 1383 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم در زمینی به مساحت 20000 متر مربع با سوله ای مسقف به مساحت 3000 متر مربع در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی ، دیواری ، سرد خانه ای و داکت های فوق سبک هوا رسانی و با ایجاد یک خط پیوسته پلی استایرن آغاز به کار نمود.

تماس با ما

  •  تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، بن بست سرشار، پلاک ۳ طبقه ۵، واحد ۲۰
  • 021-74328
  • info@jedarpanel.com

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت جدارپانل می باشد.