همانطور که میدانید ،مقاله هفته گذشته با موضوع “ساندویچ پانل چیست؟” بود، این هفته قصد داریم تا درباره یکی از زیر از انواع ساندویچ پانل یعنی ساندویچ پانل دیواری صحبت کنیم.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لایه ورق که مابین آنها فوم تزریق شده است و جهت پوشش دیوار بکار می‌رود.که این محصول توسط شرکت جدار در رنگ های دلخواه برای مشتریان تولید شده و از کیفیت بالایی برخوردار میباشند. ساندویچ پانل دیواری جدار برای پوشش دیواره‌های فضاهای صنعتی، سردخانه‌ها، کانکس‌ها، ساختمان‌های پیش ساخته و.. به کار می‌رود. این ساندویچ پانل دارای عرض مفید ۱/۱۴ متر وگستره ضخامت از ۴ تا ۲۰ سانتی‌متر است.
نحوه مونتاژ ساندویچ پانل دیواری

قبل از جا زدن “چفت کردن ساندویچ پانل های دیواری” موارد زیر مورد اهمیت است:

1- برای حصول اطمینان از آببندی های لازمه در محل چفت شدن ساندویچ پانل­ ها قبل از چفت کردن پ ساندویچ پانل ها محل درز پانل ها با اسپری پلی یورتان پر شده و سپس پانل دیگر قبل از پف کردن کامل پلی یورتان جا زده می شود این کار باعث می شود:

الف: آببندی ساندویچ پانل ها در محل اتصال به هم زیاد تر باشد.

ب: چسبندگی ساندویچ پانل ها به هم در محل درز زیادتر شود.

ج: تبادل حرارتی در محل اتصال بسیار کمتر گردد.

2- نشیمنگاه ساندویچ پانل ها “طولی و عرضی” در محل اتصال به شاسی یا ساختمان توسط ناودانی های مخصوص به ضخامت 1.5 یا 2 میلیمتر یا بیشتر “بستگی به ضخامت و طول ساندویچ پانل مورد استفاده” است.نحوه اتصال این ناودانی ها به شاسی فولادی توسط پرچ با فواصل 25 الی 30 سانتی متر انجام می گیرد و در موارد استفاده روی بتن و …از تفنگی مخصوص به نام میخ کوب زن چاشنی دار استفاده می شود اما استفاده از میخ کوب زن روی قطعات فولادی توصیه نمی شود.لازم به ذکر است قبل از جازنی ساندویچ ­پانل ها در داخل ناودانی ها بهتر است داخل ناودانی ها هم با اسپری پلی یورتان عایق کاری گردد.

سر فصل ها

نشانی

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان تجریش، بن بست سرشار، پلاک ۳ طبقه ۵، واحد ۲۰

شماره های تماس

74328- 21 – 98+

        22729106- 21 – 98+

پست الکتورنیک

info@jedarpanel.com

همراه با جدار پانل

© 2019 جدارپانل تولید کننده ساندویچ پانل دیواری | ساندویچ پانل سقفی | ایرداکت