لوگو

پشتیبانی

پشتیبانی ما حامی شما هستیم

اعتبار ما در توانایی پشتیبانی ماست. ما حامی حقوق مشتریان هستیم و از شما حمایت خواهیم کرد در:

  • پشتیبانی محصولات و خدمات جدارپانل در زمان فروش
  • پشتیبانی محصولات و خدمات جدارپانل پس از نصب
  • پشتیبانی محصولات و خدمات جدارپانل پس از راه اندازی.

پشتیبانی محصولات و خدمات جدارپانل در زمان فروش

زمانی که خریدی از ما انجام دادید، سلامت خرید شما بر عهده ماست. انواع ساندویچ پانل های سقفی و ساندویچ پانل های دیواری، کانال های هوا، ورق های گالوانیزه و…. ما باید سفارش شما را در سلامت کامل و مطابق با درخواست شما تحویل دهیم.

چنانچه مشکلی در سفارش تحویلی شما وجود داشت با تیم جدار صنعت تماس بگیرید. قطعا برای رفع مشکل می کوشیم. ما اجازه نمیدهیم ضرری متوجه مشتریان ما باشد. همچنین ضمانت ما کیفیت ما و آبروی ما ضمانت ماست.

ساندویچ پانل
ساندویچ پانل

پشتیبانی محصولات و خدمات جدارپانل پس از نصب

زمانی که خریدی از ما انجام دادید، وظیفه نصب اصولی ساندویچ پانل ها و سایر محصولات و راه اندازی خرید شما بر عهده ماست.

حتی ممکن است سفارش شما ساخت یک کانکس ساده، کانکس تا شو، سردخانه و یا اتاق تمیز باشد. چنانچه مشکلی در نصب سفارش شما وجود داشت با تیم جدار صنعت تماس بگیرید.

پشتیبانی محصولات و خدمات جدارپانل پس از راه اندازی

زمانی که خریدی از ما انجام دادید، سلامت نصب و راه اندازی اصولی آن بر عهده ماست. چنانچه مشکلی پس از نصب محصولی مثل کانتیتر و یا  راه اندازی سفارش تحویلی شما وجود داشت. و یا ایرادات فنی پس از مدتی در عملکرد سفارش شما مثل اتاق تمیزها ایجاد شد، با تیم جدار صنعت تماس بگیرید.

با توجه به کیفیت محصولات و استفاده از نیروهای با تجربه و توانمند، احتمال بروز خطا از سمت شرکت جدار پانل بسیار پایین است. اما هیچ نا ممکنی در کار وجود ندارد. از این رو بر خود موظف می دانیم که باید کار را بی مشکل به مشتری تحویل داده و او را ساپورت کنیم. ما در همه حال طرفدار مشتریان خود هستیم و معتقدیم که رعایت حقوق مشتری بر عهده ماست.

فهرست