لوگو

ساندویچ پانل بم

ساندویچ پانل بم

همانطور که میدانید هفته گذشته درباره ” ساندویچ پانل سقفی ” صحبت کردیم. این هفته قصد داریم تا درباره دسته ساندویچ پانل ها از محصولات شرکت جدار پانل صحبت کنیم. یکی از آنها که با نام “ساندویچ پانل بم”هم شناخته شده است.

ساندویچ پانل بم چیست

این شرکت به شماره 632 که از سال 1383 در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید بم در زمینی به مساحت 20000 متر مربع راه اندازی شد. با سوله ای مسقف به مساحت 3000 متر مربع. و در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی ، دیواری ، سرد خانه ای و داکت های فوق سبک هوا رسانی و با ایجاد یک خط پیوسته پلی استایرن آغاز به کار نمود.

در سال 1389 نیز یک خط بزرگ مدرن تمام اتوماتیک تولید انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سرد خانه ای دارد. همچنین یک خط کامل انواع داکت های هوا رسانی که به تحقیق بزرگترین خط تولید در خاور میانه است. به صورتی که ظرفیت خط تولید انواع ساندویچ پانل در یک سال بیش از 250000 متر مربع بود. علاوه بر آن خطوط تولید انواع داکت های فوق سبک هوارسانی و ورق شادولاین این شرکت را به بیش از 1000000 متر مربع افزایش بخشید.

این شرکت 4 نوع ساندویچ پانل با عناوین:

1-ساندویچ پانل سقفی

2-ساندویچ پانل دیواری بزرگ

3-ساندویچ پانل دیواری کوچک

4-ساندویچ پانل پیچ مخفی

تولید میکند. این محصولات با کیفیت بسیار بالا و به انتخاب مشتری تولید میشود. تمامی محصولات این شرکت از قبیل ساندویچ پانل به سراسر ایران و حتی به خارج از کشور هم ارسال می شوند.

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست