لوگو

3 عامل موثر در تعیین قیمت ساندویچ پانل

عوامل موثز در تولید ساندویچ پانل جدار

قیمت ساندویچ پانل ، به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این مقاله سعی داریم تا عوامل مختلفی که بر تعیین قیمت ساندویچ پنل ها تاثیر میگذارند را بررسی کنیم.

عوامل مختلفی که بر تعیین قیمت پنل ها تاثیر می گذارد.

نوع ورق گالوانیزه

این مسئله بدین معناست که کیفیت ورق گالوانیزه بسیار تاثیر گذار برروی قیمت ساندویچ پانل است. زیرا ورق های گالوانیزه انواع مختلفی دارند که ساندویچ پانل های ارزان، می توانند از این نوع ساخته شده باشند.

ورق گالوانیزه

کیفیت تزریق فوم در ساندویچ پانل

این مورد یعنی فوم به طور کامل و صحیح در بین ورق گالوانیزه تزریق شده باشد. زیرا در بعضی از اوقات هنگام تزریف فوم هوا در بین ورق های گالونیزه به مقدار زیادی وارد شده و باعث خالی شدن داخل ساندویچ پانل می شود. این عاملی است برای خم شدن و فرو رفتن و خراب شدن ساندویچ پانل . بنابراین قطعا بر روی قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار است.

نوع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل انواع مختلفی دارد که نرخ هر کدام متفاوت است. برای مثال در ساندویچ پانل های شرکت جدار قیمت ساندویچ پانل دیواری با ساندویچ پانل سقفی و پیچ مخفی متفاوت هستند.

کدام ساندویچ پانل را بخریم؟

ساندویچ پانل برای افراد متفاوت، ملاک های مرغوبیت متفاوتی دارد. اما استاندارد ترین آنها از نظر کیفی عوامل زیر می باشد:

  • هزینه
  • تضمین پس از فروش
  • خرید محصول با کیفیت

هزینه

یکی از مهمترین عواملی که می تواند در تعیین انتخاب شما نقش داشته باشد هزینه که باید با کیفیت ساندویچ پانل رابطه معقولی داشته باشد. برای پیدا کردن قیمت های مورد اطمینان می توانید از شرکت های برند و معتبر کمک بگیرید. همچنین شرکت جدار پانل نیز در تمامی اوقات می تواند برای شما همیاری باشد که در خرید ساندویچ پانل به او اعتماد کنید.

تضمین پس از فروش

گاهی اوقات امکان دارد در تولید ساندویچ پانل ایرادی به وجود آید که باعث ایجاد خرابی در ساندویچ پانل و همچنین عدم کارکرد آن برای مشتری باشد. بدین منظور شرکت های معتبر خدماتی برای پس از فروش دارند که اگر این خرابی ها به وجود آمد ،ساندویچ پانل ها را تعویض کند. خدمات پس از فروش بر تعیین قیمت ساندویچ پانل تاثیر گذار است.

خرید محصول با کیفیت

در چند سال اخیر چندی از افراد سود جو ساندویچ پانل های دست دوم و یا دچار ایرادی که نشان نمی دهد را به قیمت جنس درجه یک بفروش گذاشته و از این معاملات کسب در آمد می کنند. بدین منظور مشتریان گرامی توجه کنند از خرید هرگونه ساندویچ پانل از افراد نامعتبر دوری کنید.

 

رول گالوانیزه

سایر مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست