لوگو

ویدئو کارخانه جدار

کارخانه جدار پانل تولید کننده انواع مصالح مدرن و پیش ساخته است. از جمله انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری . مکان های عایق مثل اتاق تمیز، سردخانه ها. انواع کانکس ساده و تاشو و کانال های پیش عایق. ( اطلاعات کامل  و جامع در مورد محصولات را در بخش کاتالوگ یا صفحه محصولات می توانید ببینید.)

کارخانه جدار از سال 1383 به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرد و امروز به یکی از برند های خوش نام در تولید انواع ساندویچ پانل و سازه های پیش ساخته تبدیل شده است.

بخش های مختلف کارخانه را در بخش درباره ما به صورت کامل شرح دادیم.

جدار جزو چند کارخانه برتر در تولید ساندویج پانل است. کیفیت در جدار، آبروی آن محسوب می شود. از این رو ساخت و اجرای محصولات بی نقص و با کیفیت جزو تعهد جدار است.

علاوه بر آن اجرای کار، نصب و راه اندازی محصولات بخشی از خدمات ماست. این کار توسط نیروهای متخصص و کارامد و زیر نظر مهندس ارشد انجام می شود.

تیم پشتیبانی جدار، پیش از سفارش و پس از راه اندازی جدار آماده است. چنانچه مشکلی در سفارش شما ایجاد شد، نگران نباشید. ما خود را موظف می دانیم تا مشکل را رفع و سفارش شما را به بهترین نحو به شما تحویل دهیم. اقدامات و رسیدگی در سریع ترین زمان ممکن اتفاق خواهد افتاد.

می توانید برای دریافت مشاوره و یا خرید با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست